Autoserviss
Kur dzelži, tur meitenes. Kur auto, tur kaislības
Oficiālo tekstu par mūsu pakalpojumiem lasiet zemāk :)

Lai sekmīgi konkurētu kravu pārvadājumu industrijā, uzņēmumam ir jāspēj samazināt ražošanas izmaksas, vienlaikus palielinot transporta pārvadājumu efektivitāti un jaudu. AK12 kravas automašīnu serviss Valmierā sniedz profesionālu, operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu jebkura veida un markas kravas transportam neatkarīgi no tā izlaiduma gada. Esam īpaši specializējušies darbam ar Scania, Volvo un Mercedes kravas automašīnām un piekabēm.

AK 12 kravas auto serviss piedāvā:

Tehnisko apkopi - sākot no nelieliem darbiem līdz pilnai apkopei atbilstoši nobrauktajam kilometru skaitam. Laikus veikta tehniskā apkope tikai pagarinās transportlīdzekļa darba mūžu un pasargās to no neplānotiem bojājumiem, tostarp arī papildus izmaksām.

Auto diagnostiku – komplicēta un padziļināta transportlīdzekļa pārbaude, veicot vizuālu pārbaudi un pieslēdzot auto pie speciālas aparatūras, lai iegūtu datus par iespējamām kļūdām un bojājumiem.

Jebkura veida un sarežģītības pakāpes remontdarbus – pat šķietami nenozīmīgs tehnisks traucējums laika gaitā var kļūt par milzu problēmu. Tā risināšanai būs nepieciešams laiks, nauda un auto dīkstāves dēļ klientam radīsies zaudējumi. Servisa darbā izmantojam AK12 sadarbības partneru piedāvātās rezerves daļas, par kuru kvalitāti esam pārliecinājušies ilggadējas sadarbības rezultātā.

Eļļas maiņa - savlaicīga kvalitatīvas eļļas maiņa ir viens no būtiskākajiem dzinēja resursu palielināšanas nosacījumiem. AK12 piedāvā pasaulē pazīstamā ražotāja „Mobil” un „Total” dažāda veida eļļas, smērvielas un visus ar eļļas maiņu saistītos produktus arī tirdzniecībā un nodrošina eļļas maiņu uz vietas servisā. Papildu veicam filtru nomaiņu, motora dzesēšanas šķidruma uzpildīšanu un citus ar tehnisko šķidrumu nomaiņu saistītos darbus. Eļļas maiņu veicam arī AK12 specializētajā smērvielu servisā Cēsīs.

Kravas automašīnu apkalpošanu veicam pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 29484990

Darba laiks: darbadienās no plkst. 8:00 – 18:00; sestdienās no 9:00 – 14:00, svētdienās brīvs. 

Riepu meklētājs
ielādē..