Auto serviss
Līgana gaita, valdzinoša forma, vienmēr labā omā un klausa uz vārda. Tas ir Tavs mīļais auto pēc tehniskās aprūpes AK12 meistaru prasmīgajās rokās
Oficiālo tekstu par mūsu pakalpojumiem lasiet zemāk :)

 AK12 vieglo automašīnu serviss Valmierā sniedz profesionālu, operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu jebkuras markas un modeļa vieglajām automašīnām neatkarīgi no tā izlaiduma gada.

AK12 vieglo automašīnu servisa pakalpojumi:
 
Tehniskā apkope – regulāra automašīnas tehniskā apkope pagarina auto kalpošanas laiku, ļauj savlaicīgi konstatēt iespējamos bojājumus un pasargā no neplānotiem izdevumiem nākotnē.
 
Auto diagnostiku – padziļināta automašīnas pārbaude, veicot vizuālu pārbaudi un pieslēdzot auto pie speciālas aparatūras, lai iegūtu datus par kļūdām un iespējamiem bojājumiem.
 
Dažāda veida un sarežģītības pakāpes remontdarbi – servisā tiek izpildīti visa veida, dažādas sarežģītības pakāpes remontdarbi vieglajām automašīnām.
 
Eļļas maiņa – piedāvājam nomainīt auto eļļu, veicam filtru nomaiņu, motora dzesēšanas šķidruma uzpildīšanu u.tml. AK12 piedāvā izmantot pasaulē pazīstamā ražotāja „Mobil” dažāda veida eļļas, smērvielas un visus ar eļļas maiņu saistītos produktus. Eļļas maiņu vieglajām automašīnām veicam arī AK12 specializētajā smērvielu servisā Cēsīs.
Klientu apkalpošanas ērtībām vieglo auto servisā Valmierā izvietotas piecas atsevišķas darbavietas, kur pieredzējuši AK12 darbinieki veic:
  • Savirzes regulēšanu ar modernu Hunter aprīkojumu;
  • Eļļas maiņu, nepieciešamības gadījumā arī ar izstrādātās eļļas vakumnosūkšanu;
  • Ritošās daļas, bremžu, stūres iekārtu un dzinēju remontu;
  • Riepu maiņu un remontu.
AK12 vasaras sezonas TOP 21 izmēri! ATVĒRT ZIEMA 2017
ielādē..