MULTIFUNKCIONĀLIE
AUTO UN TEHNIKAS CENTRI
CĒSĪS UN VALMIERĀ

IZSTRĀDE, RAŽOŠANA UN
SERVISA APKALPOŠANA
INDUSTRĀLAJIEM KLIENTIEM

Metālapstrāde un mašīnbūve

„AK12“ METĀLAPSTRĀDES UN MAŠĪNBŪVES CENTRA modernā ražotne Cēsīs piedāvā pilnu industriālās tehnikas, nestandarta aprīkojuma un iekārtu ražošanas ciklu; metālapstrādes pakalpojumu izvietošanu; agro, meža un industriālās tehnikas rezerves daļu izgatavošanu pēc pasūtījuma.

"AK12" kvalitātes zīme ir spēcīgā inženieru un meistaru komanda ar daudzu gadu pieredzi darbā ar industriālo tehniku, tādēļ varam piedāvāt transportlīdzekļu aprīkojuma projektu izstrādi un izgatavošanu, kā arī veikt to montāžu. Mūsu meistari uzstādīs nepieciešamo papildu aprīkojumu, to pielāgojot jau esošajām iekārtām. Klienta rīcībā esošajiem kravas un speciālajiem automobiļiem vai pašgājēja mašīnām uzstādām dažādus agregātus, to montāžas plāksnes, hidrauliskās sistēmas un to elektroniskās vadības sistēmas, hidrauliskos manipulatorus un iekārtas, kravas kastes un cita veida speciālo aprīkojumu, kuru varam gan piegādāt, gan izgatavot vai pielāgot mūsu jaunajā metālapstrādes un mašīnbūves ražotnē Cēsīs. Konstruējam un izgatavojam arī dažāda tipa industriālos konteinerus un palīglīdzekļus lauksaimniecības, komunālās saimniecības, ceļu būves un rūpnieciskās ražošanas uzņēmumu vajadzībām.

Risinājumi komunālās, lauksaimniecības un meža tehnikas aprīkošanā

"AK12" piedāvā transportlīdzekļu aprīkojuma projektu izstrādi un izgatavošanu pilsētu komunālās saimniecības dienestiem, agroindustrijai un mežsaimniecības uzņēmumiem, kā arī veikt to montāžu. Mūsu meistari uzstādīs nepieciešamo papildu aprīkojumu, to pielāgojot jau esošajām iekārtām vai transportlīdzekļiem, tajā skaitā – visdažādākajai traktortehnikai. Klienta rīcībā esošajiem kravas un speciālajiem automobiļiem vai pašgājēja mašīnām uzstādām dažādus agregātus, to montāžas plāksnes, hidrauliskās sistēmas un to elektroniskās vadības sistēmas, hidrauliskos manipulatorus un iekārtas, kravas kastes un cita veida speciālo aprīkojumu, kuru varam gan piegādāt, gan izgatavot vai pielāgot mūsu mašīnbūves ražotnē Cēsīs.

Mašīnbūves produktu serviss un apkalpošana

"AK12" nodrošina garantijas remontu un pēcpārdošanas apkalpošanu savā mašīnbūves ražotnē izgatavotajai un uzstādītajai tehnikai, kā arī veic klientu tehnikas parku pilnu apkalpošanas ciklu.

Cenrāži