Serviss
Atbildam uz zvanu – gaidam ciemos vai atbraucam ar visiem rīkiem
Oficiālo tekstu par mūsu pakalpojumiem lasiet zemāk :)

Industriālās un agro tehnikas serviss

AK12 industriālās un lauksaimniecības tehnikas serviss Valmierā sniedz profesionālu, operatīvu un kvalitatīvu apkalpošanu jebkura veida un markas izplatītākajai traktortehnikai, lauksaimniecības tehnikai un agregātiem, kā arī industriālajai, ceļu būves un noliktavu tehnikai neatkarīgi no tās izlaiduma gada. Balstoties uz mūsu pārvietojamajām mehāniskajām darbnīcām, kuras radītas Mobilā Riepu servisa pakalpojumu sniegšanai, piedāvājam ārkārtas tehnisko palīdzību lauka apstākļos vai pie klienta viņa teritorijā. Nepieciešamības gadījumā iespējama atsevišķu detaļu vai mezglu atjaunošana uz vietas AK12 mehāniskajās darbnīcās, kas ir īpaši izdevīgi gan laika, gan izmaksu ziņā retai un lielgabarīta industriālajai vai lauksaimniecības tehnikai.

AK 12 kravas auto serviss piedāvā:

Tehnisko apkopi - sākot no nelieliem darbiem līdz pilnai apkopei atbilstoši nostrādāto stundu skaitam. Laikus veikta tehniskā apkope tikai pagarinās tehnikas vienības darba mūžu un pasargās to no neplānotiem bojājumiem, tostarp arī papildus izmaksām.

Diagnostiku – komplicēta un padziļināta tehnikas pārbaude, veicot vizuālu pārbaudi un pieslēdzot dzinēju pie speciālas aparatūras, lai iegūtu datus par iespējamām kļūdām un bojājumiem.

Jebkura veida un sarežģītības pakāpes remontdarbus – pat šķietami nenozīmīgs tehnisks traucējums laika gaitā var kļūt par milzu problēmu. Tā risināšanai būs nepieciešams laiks, nauda un tehnikas dīkstāves dēļ klientam radīsies zaudējumi. Servisa darbā izmantojam AK12 sadarbības partneru piedāvātās rezerves daļas, par kuru kvalitāti esam pārliecinājušies ilggadējas sadarbības rezultātā.

Eļļas maiņa - savlaicīga kvalitatīvas eļļas maiņa ir viens no būtiskākajiem dzinēja resursu palielināšanas nosacījumiem. AK12 piedāvā pasaulē pazīstamā ražotāja „Mobil” un „Total” dažāda veida eļļas, smērvielas un visus ar eļļas maiņu saistītos produktus arī tirdzniecībā un nodrošina eļļas maiņu uz vietas servisā. Papildu veicam filtru nomaiņu, motora dzesēšanas šķidruma uzpildīšanu un citus ar tehnisko šķidrumu nomaiņu saistītos darbus. Eļļas maiņu veicam arī AK12 specializētajā smērvielu servisā Cēsīs.

Apkalpošanu veicam pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 29484990

Darba laiks: darbadienās no plkst. 8:00 – 18:00; sestdienās no 9:00 – 14:00 (tikai eļļas maiņa vai riepu serviss), svētdienās brīvs.

Riepu meklētājs
ielādē..